KAJAANIN HAKA RY. 

Kalliokatu 7
87100 KAJAANI
(käyntiosoite Koivukoskenkatu 2 A)
puh./ fax (08) 629 870/ (08) 613 3330 
email/  toimisto@kajaaninhaka.fi
Y-Tunnus: 01855473

Pankki: Säästöpankki Optia

Tilinumero: FI08 4600 0010 3700 68

HALLITUS
Puheenjohtaja          
Jarmo Anttonen  
044 3524039  jarmo.anttonen@kajaaninhaka.fi
Varapuheenjohtaja    
Hannu Kemppainen  
040 5914392  hannu.kemppainen@avi.fi 
Jäsen  
Eero Karjalainen  
044 5283539  eero.karjalainen@kajha.kainuu.com
Jäsen  
Arvo Lipponen  
0400 937609  arvo.lipponen2@luukku.com
Jäsen  
Johanna Karjalainen  
044 5273318  johanna.m.karjalainen@gmail.com
TOIMISTO
Hallinto- ja koordinointi                  
Jarmo Anttonen  
044 3524039  jarmo.anttonen@kajaaninhaka.fi
Valmennuspäällikkö
Jouko Nurkkala
044 292 4922
valmennuspaallikko@kajaaninhaka.fi
Tapahtumamanageri                      
Jouko Palorinne  
0440 584837  jouko.palorinne@gmail.com
Liikunnanohjaaja AMK, koulukerhot
Karri Hentilä  
040 5343049  karri.hentila@papas.fi
Kainuun Nappula- ja Naperoliiga-vastaava
(4-11 vuotiaat)                                
Karri Hentilä
040 5343049  ohjaus@kajaaninhaka.fi
Lähialue palloilukerhot-vastaava    
Karri Hentilä  
040 5343049  ohjaus@kajaaninhaka.fi
Haka layout/ webdesign                         
Risto"riide" Kari mediatalliLogomotiivi  
045 3277193  logomotiivi@gmail.com
Some-kanavat
Joni Korhonen
040 562 2853
JUNIORIJAOSTO
HALLITUS
Puheenjohtaja                                
Kati Rintala  
Rahastonhoitaja, sihteeri
Raija Mäkeläinen
Jäsen  
Esa Mikkonen
Jäsen  
Ari Piirainen 
Jäsen  
Tuovi Komulainen
Jäsen
Harri Leinonen
Jäsen
Jani Räisänen
Yhteydenotot
juniorijaosto@kajaaninhaka.fi
Valmennuspäällikkö
Jouko Nurkkala
044 292 4922
valmennuspaallikko@kajaaninhaka.fi
KAJAANI CUP- junioriturnaus
Turnauspäällikkö                               
Karri Hentilä  
040 5343049  karri.hentila@papas.fi
Markkinointi- ja oheistapahtumat      
Jouko Palorinne  
0440 584837  jouko.palorinne@gmail.com
Turnauksen johto                              
Jarmo Anttonen  
044 3524039  jarmo.anttonen@kajaaninhaka.fi

KAJAANIN HAKA RY.

Kalliokatu 7 (käynti koivukoskenkadulta)

87100 KAJAANI

Puh. 08 629 870

Fax  08 613 3330

toimisto@kajaaninhaka.fi

ohjaus@kajaaninhaka.fi

  • Kajaanin Haka ry.
  • Kajaanin Haka ry.
  • Kajaanin Haka ry.
  • Kajaanin Haka ry.

© 2019 Kajaanin haka ry. 

web design