Kajaanin Haka ry
 
Kalliokatu 7
87100 KAJAANI
(käyntiosoite Koivukoskenkatu 2 A)
puh./ fax (08) 629 870/ (08) 613 3330 
email/  toimisto@kajaaninhaka.fi
Y-Tunnus: 01855473
Pankki: Säästöpankki Optia

Tilinumero: FI08 4600 0010 3700 68

Hallitus
Puheenjohtaja          
Jarmo Anttonen  
044 3524039  
jarmo.anttonen@kajaaninhaka.fi
Varapuheenjohtaja    
Hannu Kemppainen  
040 5914392  
hannu.kemppainen@avi.fi
 
Sihteeri/ taloudenhoitaja
Matti Karppinen
045-8707023
antti_matti@windowslive.com
Jäsen  
Arvo Lipponen  
0400 937609
arvo.lipponen2@luukku.com
Jäsen  
Alpo Husu 
044-3361309
alpohusu@hotmail.com
Jäsen
Jani Räisänen
040-8351191
jani.k.raisanen@gmail.com
Juniorijaosto
HALLITUS
Puheenjohtaja                                
Kati Rintala
Varapuheenjohtaja
Harri Leinonen
 
Sihteeri
Outi Piirainen
Rahastonhoitaja
Raija Mäkeläinen
Jäsen  
Eeva Kovalainen
Yhteydenotot
juniorijaosto@kajaaninhaka.fi
Valmennuspäällikkö
Jouko Nurkkala
044 292 4922
valmennuspaallikko@kajaaninhaka.fi
Lähetä viesti toimistolle.
Toimisto
Hallinto- ja koordinointi                  
Jarmo Anttonen  
044 352 4039  
jarmo.anttonen@kajaaninhaka.fi
Valmennuspäällikkö
Jouko Nurkkala
044 292 4922
valmennuspaallikko@kajaaninhaka.fi
Tapahtumamanageri                      
Jouko Palorinne  
0440 584 837  
jouko.palorinne@gmail.com
Liikunnanohjaaja AMK, koulukerhot
Karri Hentilä  
040 534 3049  
karri.hentila@papas.fi
Kainuun Nappula- ja Naperoliiga-vastaava
(4-11 vuotiaat)                                
Karri Hentilä
040 534 3049 
ohjaus@kajaaninhaka.fi
Lähialue palloilukerhot-vastaava    
Karri Hentilä  
040 534 3049 
ohjaus@kajaaninhaka.fi
Haka layout/ webdesign                         
Risto"riide" Kari  
045 3277 193  
logomotiivi@gmail.com
Joukkueet
Edustusjoukkue
Päävalmentaja                                
Ari Koski
041 436 0957
ari.koski1@gmail.com
 
Joukkueenjohtaja
Johanna Karjalainen
044 527 3318
johanna.m.karjalainen@gmail.com
Kajaanin Haka P17
Vastuuvalmentaja                             
Peter Olson
044 997 4971
petski84@gmail.com
Joukkueenjohtaja
Sanna Uskelin
0400 291 496
kajaaninhaka.team03@gmail.com
Kajaanin Haka 04/06
Vastuuvalmentaja                             
Jyrki Nevalainen
044 976 9497
jyrki.nevala75@gmail.com
Joukkueenjohtaja
Nina Kähkönen
045 675 7678
jojokajha0506@gmail.com
Kajaanin Haka 07/08
Vastuuvalmentaja                             
Risto Putkonen
0400 788 104
rputki@gmail.com
Joukkueenjohtajat
Veli-Pekka Heikkinen
044 205 6820
vpnetti@gmail.com
Ari Toppinen
050 556 3773
ari.toppinen@live.com
Kajaanin Haka 09
Yhteyshenkilö                            
Karri Hentilä
040 534 3049
karri.hentila@papas.fi
Kajaanin Haka 10/11
Valmentajat                            
Matti Moilanen
044 0723 906
matti.moilanen@hotmail.com
Jarno Komulainen
040 361 6680
jarno.komu@gmail.com
Joukkueenjohtaja
Heli Sirviö
044 286 4244
helimps@gmail.com
Kajaani Cup - juniorijalkapalloturnaus
Turnauspäällikkö                               
Karri Hentilä  
040 5343049  
karri.hentila@papas.fi
Markkinointi- ja oheistapahtumat      
Jouko Palorinne  
0440 584837  
jouko.palorinne@gmail.com
Turnauksen johto                              
Jarmo Anttonen  
044 3524039  
jarmo.anttonen@kajaaninhaka.fi

Kajaanin Haka ry

Kalliokatu 7 (käynti koivukoskenkadulta)

87100 KAJAANI

Puh. 08 629 870

Fax  08 613 3330

toimisto@kajaaninhaka.fi

ohjaus@kajaaninhaka.fi

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Instagram

© 2020 Kajaanin haka ry. 

Suomalainen urheilu loistaa tähtiseurassa.

Tähtiseura-ohjelma on Olympiakomitean, lajiliittojen ja aluejärjestöjen laatuohjelma, joka kehittää ja tukee suomalaisen urheilun keskeistä vahvuutta: seuratoimintaa.

web design